kandydatów

Etat Technolog elektronik - informatyk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Technolog elektronik - informatyk
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/3029
OBOWIĄZKI:
Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej; Projektowanie, uruchamianie oraz badanie działania nowych wagonów; Umiejętność wgrywania zgrywania, update oprogramowania; Dobór i zatwierdzenie urządzeń i elektronicznych do prototypów i bieżących projektów; Tworzenie schematów blokowych i ideowych; Nadzór nad dokumentacją technologiczną; Ścisła współpraca z innymi działami, w szczególności kontroli jakości, produkcji, zakupów; Umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych urządzeń w programie SEE Electrical; Optymalizacja istniejących rozwiązań; Wykonywanie testów i prób na prototypach; Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i twórcze uczestniczenie w realizowanych projektach w oprogramowaniu AutoCad; Dobór i zatwierdzenie części elektronicznych do prototypów i bieżących projektów; Wprowadzanie usprawnień i aktualizacja dokumentacji technicznej, projektowej; Znajomość min. podstawowa Inventora przeglądanie modelu; Kontakty z dostawcami w celu ustalenia szczegółów dotyczących danego osprzętu;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe typ: na kierunku elektronika, elektrotechnika lub automatyka.Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Uprawnienia: Umiejętność czytania schematów elektrycznych; Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektroniki, elektrotechniki, automatyki; Umiejętność organizacji pracy. Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook), AUTODESK (CAD, Inventor, SEE Electrical). Umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 800 - 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu