kandydatów

Etat Starszy referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Starszy referent
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/3011
OBOWIĄZKI:
- udział w przedsięwzięciach planowania rocznego do działalności służbowej na rok kolejny;- uczestnictwo w planowaniu procesu przygotowania i przeprowadzania postępowań publicznych;- stałe monitorowanie aktualizacji przepisów i aktów prawnych dotyczących procesów przetargowych;- współudział w opracowaniu szczegółowego planu zamówień publicznych na dany rok;- koordynowanie prac organizacyjnych i przygotowawczych osób biorących udział w procesie przeprowadzania postępowania oraz kontrola przestrzegania przez nie terminowej realizacji przedsięwzięć;- terminowe i rzetelne udzielanie informacji dotyczących procedur związanych z zamówieniami publicznymi;- organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu przygotowania i przeprowadzania zamówień publicznych;- współudział w analizowaniu wyników postępowań przetargowych;- przygotowywanie materiałów na zlecenie przełożonego;- przestrzeganie postanowień zawartych w Regulaminie 10.BLog, informowanie Kierownika Sekcji o zagrożeniach w powyższym zakresie oraz przedstawienie wniosków w celu usunięcia nieprawidłowości;- proponowanie korekt w regulaminie 10.BLog w świetle nowelizacji przepisów i aktów prawnych dotyczących przygotowania i przeprowadzania postępowań o udzielanie zamówień publicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie z 3-letnim stażem pracy lub wyższe bez stażu pracy typ: ekonomiczne lub pokrewne.Umiejętności: Systematyczność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, znajomość ustawy - Prawo zamówieniach publicznych, znajomość programów Word, Excel.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 162,5 - 3 737,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu