kandydatów

Etat Magister Farmacji

Firma: Euro Apteka Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

EURO-APTEKA Sp. z o.o. to sieć aptek, działająca na terenie Polski od 2001 roku. Należymy do międzynarodowego Holdingu Euro Apotheca. Posiadamy obecnie 64 apteki. W tej grupie są duże apteki w centrach handlowych, jak i mniejsze wyspecjalizowane apteki przyszpitalne i przy przychodniane oraz apteki lokalne.

Magister Farmacji
Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:
  • profesjonalna obsługa pacjentów
  • realizacja planów sprzedaży
  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
Wymagania:
  • wykształcenie farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
  • znajomość prawa farmaceutycznego
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • rzetelność, odpowiedzialność i pełne zaangażowanie
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w ramach umowy zlecenie (stawka godzinowa)
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • szkolenia produktowe oraz z umiejętności miękkich
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami pracy w aptece i zarządzania apteką
  • współpracę z wewnętrznymi zespołami specjalistów.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."

INFORMACJE DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W GRUPIE EURO-APTEKA znajdą Państwo TUTAJ.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-10-2021
Wyświetleń: 227