kandydatów

Etat Kierownik / Kierownik Regionalny

Firma: Nasz Prąd miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 5781951, z dnia 2021-10-11

 Jesteś przedsiębiorczy, masz doświadczenie w sprzedaży i rozglądasz się za firmą, dzięki której możesz zrealizować swój potencjał?

Obecnie poszukujemy osób z całej Polski.

Kierownik / Kierownik Regionalny

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych,
  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz firmowych,
  • Budowanie grupy sprzedażowej, wdrażanie Doradców do zawodu,
  • Współpraca z centralą i innymi członkami zespołu,
  • Obsługa klienta wg najwyższych standardów,
  • Godne reprezentowanie firmy w kontakcie z klientami.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży min 3 lata,
  • Doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu zespołów sprzedażowych min 1 rok,
  • Samodzielność,
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania,
  • Szkolenia wstępne i uzupełniające,
  • Mentoring i coaching indywidualny,
  • Programy motywacyjne, konkursy, leasing auta oraz wyjazdy integracyjne,
  • Rodzinną i życzliwą atmosferę sprzyjającą rozwojowi.