kandydatów

Etat Księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Księgowy
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/3152
OBOWIĄZKI:
•sporządzanie wymaganych dokumentów finansowych związanych z działalnością i rozliczeniem działalności Fundacji oraz podległych jednostek, sporządzanie sprawozdań finansowych okresowych i rocznych•kontrola kwalifikowalności i struktury wydatków zgodnie z umowami i obowiązującymi aktami prawnymi •księgowanie w systemie księgowo-finansowym wszystkich faktur związanych z kosztami jednostki Fundacji wg dekretacji głównego księgowego•podział kosztów wspólnych i obciążanie notami księgowymi •obsługa wynagrodzeń we współpracy z Kadrami•kontrolowanie rozliczeń wewnętrznych oraz ich zgodności ze stanem faktycznym•prowadzenie rozliczeń podatku VAT (wyłącznie w jednostkach, których to dotyczy)•udzielanie wyjaśnień związanych z rozliczeniem fin. wobec Zarządu F. oraz instytucji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Fakturowanie
Uprawnienia: Obsługa kadrowo-płacowa
Uprawnienia: Podstawy księgowości z obsługą komputera

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Znajomość: Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych,Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych,

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu