Etat Specjalista ds. sprzedaży (branża rolnicza) - handlowiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Specjalista ds. sprzedaży (branża rolnicza) - handlowiec
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/3209
OBOWIĄZKI:
sprzedaż środków do produkcji rolnej•telefoniczna obsługa klienta•stałe kontakty z klientami i doradztwo•rozpoznawanie potrzeb i analiza klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Podstawowa obsługa komputera
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : dobra organizacja pracy własnej, umiejętność nawiązywania kontaktów, aktywność i samodzielność, mile widziana znajomość branży rolniczej,[Inne] : Specjalista ds. sprzedaży (branża rolnicza) - HANDLOWIEC w branży zaopatrzenia rolnictwa, wykształcenie min. średnie o profilu rolniczym lub ogólna znajomość branży rolniczej

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 360 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu