kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

People make places
Recepcjonista / Recepcjonistka
Miejsce pracy: Opole

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Obowiązki:
  • Organizowanie pracy recepcji
  • Obsługiwanie rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących
  • Rezerwacja salek konferencyjnych
  • Przygotowywanie identyfikatorów dla gości
  • Zgłaszanie usterek do obsługi technicznej budynku również z zakresu maszyn vendingowych
  • Rozliczanie obiegówek
  • Awizacje
Wymagania:
  • Posiadasz pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Potrafisz swobodnie obsługiwać komputer (a w tym MS Office, Excel)
  • Znasz j. angielski w stopniu komunikatywnym
  • Jesteś bardzo dobrze zorganizowany/a
  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą oraz wysokimi umiejętnościami organizacyjnymi
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku na pół etatu (głównie godziny 13-17)
  • Zdobycie doświadczenia w prestiżowym biurze w międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach światowego dostawcy usług FM