kandydatów

Etat Telefoniczny Doradca Klienta

Firma: CCIG Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

CCIG Group poszukuje do współpracy ciekawych osób, dla których kontakt z ludźmi to czysta przyjemność :) Jeżeli uczysz się, studiujesz lub chcesz nawiązywać nowe znajomości i zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem!

Rozmawiamy, doradzamy, proponujemy dodatkowe usługi i prezentujemy oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i dbając o komfort kandydatów prowadzimy rekrutację telefoniczną lub poprzez hangout.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

Telefoniczny Doradca Klienta - praca zdalna
Zadania:
  • kontakt telefoniczny z Klientem sieci telekomunikacyjnej,
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami.
Wymagania:
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja pracy.
Mile widziany:
  • status ucznia/studenta.
Oferujemy:
  • pracę zdalną,
  • elastyczny grafik - u nas masz możliwość połączenia pracy i nauki - Ty wybierasz godziny pracy i decydujesz ile godzin pracujesz : )
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • super atmosferę,
  • wypłatę podstawową + atrakcyjne premie,
  • zniżki na różne usługi,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych.