kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży – branża B2B

Firma: LOBO HR miejsce pracy: Opole

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży – branża B2B
Miejsce pracy: Opole
Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów - biura projektowe, architekci, inwestorzy
  • Współpraca z aktualnymi klientami inwestycyjnymi firmy
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji
  • Prezentacja oferty klientowi
  • Prowadzenie negocjacji i finalizacja umów
  • Monitorowanie rynku inwestycyjnego
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B
  • Doświadczenie w klientem inwestycyjnym – mile widziane
  • Wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe
  • Umiejętność planowania pracy własnej
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
  • Zainteresowanie sztuką lub architekturą wnętrz – mile widziane
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnej firmie, wśród Pasjonatów Designu
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie uzależnione od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Cykliczne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • Świetna atmosfera pracy :)