kandydatów

Etat Inżynier budowy ds. instalacji elektrycznych

Firma: SEL ENERGY SP. Z O. O. miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 6004698, z dnia 2021-11-12

Firma Sel Energy z Wrocławia to wykonawca Instalacji Elektrycznych i Słaboprądowych w Obiektach Przemysłowych i Obiektach Użyteczności Publicznej.
Do naszego zespołu poszukujemy: inżyniera budowy ds. instalacji elektrycznych jako wsparcie działu realizacji budów przy realizacji naszych projektów budowlanych na terenie całej Polski.

Inżynier budowy ds. instalacji elektrycznych

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • udział w prowadzeniu inwestycji zgodnie z dokumentacją projektową,harmonogramem i przepisami BHP
  • planowanie, organizację i nadzór nad realizacją robót elektrycznych
  • nadzorowanie placu budowy
  • nadzór nad pracą podwykonawców
  • sporządzanie zestawień materiałowych
  • raportowanie postępu prac
  • współpraca z Kierownikiem Projektu, dostawcami i przedstawicielami branżowymi

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa programu Auto Cad oraz MS Office

Oferujemy

  • umowę o prace (jesteśmy również otwarci na inne formy)
  • rozwój
  • przyjazna atmosferę
  • benefity (Multi Sport, możliwa również opieka medyczna)
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość premiowania