kandydatów

Etat Operator Linii Produkcyjnej

Firma: STEGU® Sp. z o.o. miejsce pracy: Jełowa

STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno-budowlanym poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej
Miejsce pracy: Jełowa
Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:
  • chęci do działania,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (praca od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00),
  • bezkonfliktowości i samodzielności.
Zakres obowiązków:
  • produkcja płytek przy zachowaniu norm jakościowych,
  • kontrola jakości produkowanego wyrobu na każdym etapie produkcji,
  • proponowanie usprawnień w przebiegu procesu technologicznego,
  • dbanie o odpowiedni stan surowców do produkcji.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,
  • współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia – nowe stawki od lipca 2021,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze nowoczesnego parku maszyn,
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień zawodowych, np. obsługa wózków widłowych, koparek, maszyn produkcyjnych,
  • pakiet socjalny: dodatki urlopowe i świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • miłą atmosferę, gdzie razem tworzymy całość, a każdy może być sobą i dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami czy pasjami.