kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy HoReCa

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. miejsce pracy: Opole

Przedstawiciel Handlowy HoReCa
Miejsce pracy: Opole

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

JEŻELI:

  • tak jak my patrzysz w przyszłość z optymizmem
  • osiągasz znakomite wyniki i wciąż chcesz udowadniać, że stać Cię na więcej
  • masz bogate doświadczenie w sektorze HoReCa i zależy Ci na zrobieniu kolejnego kroku w swojej karierze

Dołącz do naszego Zespołu profesjonalnych Przedstawicieli Handlowych nastawionych na ekspansję i nie zatrzymujących się pomimo nowej rzeczywistości.

WYMAGANIA:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży oraz kontakcie z klientem
  • bardzo dobra znajomość sektora HoReCa
  • zaawansowane negocjacje, zarządzanie budżetem i umiejętności analityczne
  • czynne prawo jazdy kat. B

CZEKA NA CIEBIE:

  • umowa o pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej, międzynarodowej firmie – jesteśmy liderem w branży handlu hurtowego
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)
  • przyjazna i nieformalna atmosfera pracy
  • samochód służbowy, telefon komórkowy

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwoju na rynku HoReCa
  • realizacja celów sprzedaży
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • ciągły rozwój swoich kompetencji sprzedażowych

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.