kandydatów

Etat Operator Ładowarki

Firma: Kronospan miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Operator Ładowarki

Firma Kronopsan w Strzelcach Opolskich poszukuje pracowników na stanowisko Operatora Ładowarki.

 Zakres obowiązków:

  • obsługa ładowarki,
  • dostarczanie surowca do produkcji,
  • zapewnienie odpowiedniej rotacji surowca,
  • hałdowanie nowych dostaw surowców drzewnych,
  • dbanie o stan techniczny urządzenia.

 Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • program poleceń pracowniczych;
  • udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan,
  • dodatek zmianowy 1000 zł za prace w systemie czterobrygadowym,
  • karnet na basen.
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi ładowarki klasa I, II,
  • wykształcenie bez znaczenia,
  • gotowość do pracy w ruchu ciągłym.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)