kandydatów

Etat Pracownik produkcyjny cynkowni

Firma: FAM Sp z o.o. miejsce pracy: Opole

FAM Sp. z o. o., specjalizująca się w branży cynkowniczej, zatrudni osobę na stanowisko:

Pracownik produkcyjny cynkowni
Miejsce pracy: Opole

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę w oparciu o umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • praca zmianowa w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie godzinowe uzależnione od doświadczenia i posiadanych uprawnień
  • pakiet socjalny
  • ciepły posiłek w okresie zimowym
  • dofinansowanie do karty MULTISPORT
  • szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
Opis stanowiska:
  • formowanie / rozformowanie wsadów
  • obróbka końcowa materiału
  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
Wymagania:
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • mile widziane uprawnienia na suwnice
  • zdolności manualne
  • dokładność w wykonywaniu zadań, dbałość o szczegóły
  • chęci do pracy w systemie III zmianowym
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAM Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Burakowskiej 5/7, 01-066 Warszawa zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji.