kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. finansów

Firma: ISDM Solutions Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 6175578, z dnia 2021-12-10

Do naszego zespołu, poszukujemy:

Młodszy Specjalista ds. finansów

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • Bieżące opisywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Kontakt z klientami (podwykonawcami) w sprawach związanych z płatnościami,
  • Kontrola rozrachunków,
  • Udział w przygotowaniu płatności wychodzących,
  • Wsparcie Biura w bieżącym przepływie dokumentacji,
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentów finansowych,
  • Przyjmowanie faktur i dystrybucja do działów,
  • Bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, US, GUS),
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • Udział w tworzeniu oraz aktualizacja wewnętrznych procedur finansowych i kontrolnych.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane ekonomiczne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny,
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Odpowiedzialność i skrupulatność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w Polsce,
  • Możliwość współtworzenia strategii spółki,
  • Praca w międzynarodowym środowisku.