kandydatów

Etat Specjalista ds. Administracyjnych

Firma: Kronospan KO Sp. z o.o. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Specjalista ds. Administracyjnych

OPIS STANOWISKA

  • Rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej.
  • Odpowiedzialność za właściwy rozdzielnik korespondencji.
  • Współpraca z pocztą i firmami kurierskimi.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wysyłką poczty i paczek.
  • Rozliczenie faktur za usługi kurierskie i biurowe.
  • Sporzadzanie zamówień na artukuły spożywcze i biurowe.
  • Pierwszy kontakt z osobami z zewnątrz firmy.
  • Inne prace administracyjno-biurowe związane z obsługą sekretariatu.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe preferowane administracyjne.
  • Umiejętność obsługi programów w środowisku MS Office.
  • Język angielski lub niemiecki na poziomie min. B1.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Dokładność.
  • Terminowość.
  • Wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY

  • Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.