kandydatów

Etat Asystent Sprzedaży

Firma: C&A Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

C&A jako renomowana sieć sklepów odzieżowych stawia na rodzinną i bezpieczną atmosferę pracy w otwartym i pełnym zaufania środowisku.

Dołącz do naszego zespołu jako

Asystent Sprzedaży
Miejsce pracy: Opole

Nasze oczekiwania:

  • łatwość nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • samodzielność w działaniu i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista
  • gotowość do pracy na niepełny etat w systemie zmianowym i weekendy

Twoje obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klientów
  • dbanie o ekspozycję towaru w sklepie
  • obsługa kasy

Oferujemy:

  • Premie
  • Rabat pracowniczy
  • Trening on-the-job
  • Szacunek przełożonych
  • Dopasowanie do życia rodzinnego lub studiów
  • Prywatna opieka medyczna

Jesteśmy środowiskiem otwartym na osoby niepełnosprawne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-12-2021
Wyświetleń: 223