kandydatów

Etat Operator Maszyn i Urządzeń

Firma: Exlabesa Extrusion Opole Sp. z o.o. miejsce pracy: Tułowice

Ogłoszenie numer: 6392706, z dnia 2022-01-19

Jesteśmy Exlabesa, siłą zdolną do tworzenia i kształtowania poprzez aluminium wszystkiego, co tylko można sobie wyobrazić: Twoich pomysłów, Twoich wyzwań, Twojej działalności, Twojego świata. Exlabesa to pasja i potencjał, siła i precyzja, kreatywność i wydajność, elastyczność i solidność, bliskość i przyszłość, rodzina i świat.

Z przekonaniem, doświadczeniem oraz pewnością co do naszych możliwości projektujemy, badamy, wytłaczamy i produkujemy doskonałe rozwiązania, dzięki którym wszystko, co tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić, staje się możliwe. Dzięki doświadczeniu, wyjątkowym zdolnościom produkcyjnym, najnowocześniejszej technologii oraz najlepszym pracownikom w branży jesteśmy gotowi dokonać rzeczy niemożliwych.

Jesteśmy siłą tych, którzy wiedzą, że mają moc osiągnąć to, czego potrzebujesz, oraz wrażliwością tych, którzy rozumieją, że liczy się każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół.

Ty inspirujesz energię, która nas porusza, my kształtujemy świat, który inspiruje Ciebie.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator Maszyn i Urządzeń

Miejsce pracy: opolskie / Tułowice

Opis stanowiska

  • produkcja wyrobów zgodnie z instrukcjami pracy i innymi dokumentami opisującymi proces
  • obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej prasy oraz innych niezbędnych przy produkcji profili aluminiowych maszyn i urządzeń
  • wypełnianie dokumentacji
  • dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy
  • rzetelne, terminowe i prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • precyzja i systematyczność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • praca w międzynarodowym środowisku pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia kandydat