kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów Technicznych

Firma: Kronospan KO Sp. z o.o. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Specjalista ds. Zakupów Technicznych
Ref.No: ST/Z/2022

Zadania:

  • Realizacja procesu zakupowego;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami;
  • Wypracowanie optymalnej struktury zakupowej;
  • Przygotowanie zamówień oraz nadzorowanie stanu realizacji dostaw;
  • Tworzenie umów handlowych;
  • Zarządzanie dokumentacją handlową;
  • Prowadzenie nadzoru nad prawidłowym i terminowym wykonywaniem obowiązków i uprawnień wynikających z umów długoterminowych;
  • Wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie;
  • Sporządzanie analiz, raportów i zestawień.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w Dziale zakupów w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego - min.B1;
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;
  • Samodzielność, inicjatywa, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.