kandydatów

Etat Specjalista ds. jakości

Firma: Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Tułowice

Ogłoszenie numer: 6489363, z dnia 2022-02-07

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą posiadającą w Polsce 3 oddziały (Wrocław, Biskupice Podgórne, Tułowice). Aktualnie poszukujemy kandydatów do nowo powstającego zespołu na stanowisko

Specjalista ds. jakości

Miejsce pracy: opolskie / Tułowice

Opis stanowiska

  • codzienny nadzór nad jakością procesu i produktu,
  • monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników jakościowych,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcyjnych,
  • uczestniczenie w procesie zatwierdzania wyrobów (PPAP) i obsługi reklamacji (8D),
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan) i tworzeniu instrukcji pracy,
  • analiza problemów związanych z jakością produktu (reklamacje klienta),
  • raportowanie do przełożonego,
  • współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w zakładzie produkcyjnym,
  • wykształcenie techniczne lub inżynierskie,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość narzędzi jakościowych i rozwiązywania problemów,
  • znajomość norm i narzędzi jakościowych,
  • znajomość procesów obróbki metali (tłoczenie, prasowanie, zgrzewanie) będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat)
  • kursy i szkolenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole