kandydatów

Etat Doradca Handlowo-Techniczny

Firma: Interhandler Sp. z o.o. miejsce pracy: Brzeg

Interhandler Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Doradca Handlowo-Techniczny
Miejsce pracy: Brzeg
Opis stanowiska:
  • Codzienna obsługa Klientów w terenie, aktywne pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami
  • Sprzedaż wszystkich produktów z oferty dla klientów po zakupie maszyny: osprzęty do maszyn, opony, naprawy, umowy serwisowe, wynajem, części, agregaty - zgodnie z obowiązującym planem sprzedaży w regionie
  • Wsparcie w doborze produktów do potrzeb Klienta, profesjonalne doradztwo
  • Prowadzenie i systematyczna aktualizacja bazy danych klientów w regionie
  • Sporządzanie raportów sprzedaży, w tym w systemie CRM
  • Pozyskiwanie wiedzy o rynku produktów z oferty
  • Kontrola płatności
  • Dbanie o wizerunek firmy i marki JCB w terenie
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Zaangażowanie i motywacja do osiągania wysokich rezultatów w sprzedaży
  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Zaangażowanie w relacje z klientami i realizację ich potrzeb zakupowych
  • Znajomość rynku produktów do maszyn (budowlanych, rolniczych) będzie atutem
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Motywacyjny pakiet wynagradzania
  • Szkolenia w zakresie wiedzy produktowej i technicznej
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
KKlikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Interhandler Sp. z o. o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgoda obejmuje również dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twoje zainteresowania, wizerunek), a które dobrowolnie podałeś.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:„Zgadzam się na przetwarzanie przez Interhandler Sp. z o. o. w Toruniu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@ih.interhandler.pl

Twoje dane osobowe przechowujemy przez okres nie dłuższy, niż jest to konieczne dla prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłeś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres 1 roku.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twoje zainteresowania, wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Brak zgody lub jej wycofanie nie będzie przyczyną traktowania Ciebie w sposób niekorzystny w trakcie procesu rekrutacji oraz po podjęciu decyzji o zatrudnieniu, a także nie będzie powodować wobec Ciebie jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie może stanowić przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia, wypowiedzenie umowy o pracę lub jej rozwiązanie bez wypowiedzenia przez pracodawcę.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.O szczegółowych zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez Interhandler Sp. z o .o. oraz o przysługujących prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych, możesz dowiedzieć się więcej na stronie internetowej www.interhandler.pl.