kandydatów

Etat Manager placówki medycznej

Firma: BFR Medical Sp z o.o. miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 6768636, z dnia 2022-03-30

Centrum Zdrowia Rewital to placówka medyczna. Nasze poradnie znajdują się w Warszawie, Opolu, Pruszkowie, Bytomiu i w Skarżysku-Kamienna. Kadrę stanowią świetnie wykształceni i doświadczeni fizjoterapeuci.

Poszukujemy Operatora/Menagera ds. zarządzania i sprzedaży do nowej placówki Centrum Zdrowia Rewital w Opolu.

Manager placówki medycznej

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa pacjenta zgodna ze standardami placówki
  • dobór oferty produktowej do indywidualnych potrzeb pacjenta
  • nadzór na prawidłową realizacją procedur i obowiązków zespołu
  • przedstawienie oferty placówki nowym i obecnym pacjentom
  • zamykanie i podpisywanie umów współpracy / sprzedaży
  • współpraca z partnerami i innymi placówkami sieci Rewital
  • dbanie o atmosferę współpracy i pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • silne nastawienie na realizację celu
  • umiejętność zamykania sprzedaży
  • predyspozycje i umiejętności zarządzania podległym zespołem
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów medycznych
  • wykształcenie medyczne będzie dodatkowym atutem
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy

  • pracę w swobodnej przyjaznej atmosferze
  • kompleksowo wyposażoną przychodnię
  • pełną obsługę marketingową
  • nasze "know how"
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju i awansu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-03-2022
Wyświetleń: 204