kandydatów

Etat Specjalista ds. E-commerce

Firma: STEGU® Sp. z o.o. miejsce pracy: Jełowa

Marka Hydrobox

Specjalista ds. E-commerce
Miejsce pracy: Jełowa
Wymagania:
  • znajomość obsługi komputera (MS Office: głównie MS Excel, Internet),
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • umiejętności komunikacyjnych,
  • samodzielność w realizacji zadań.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa klienta za pośrednictwem telefonu, mailowo lub bezpośrednio przez platformę (Allegro),
  • odpowiadanie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z towarami oferowanymi przez STEGU  (Allegro),
  • informowanie o dostępnym w sprzedaży asortymencie  (Allegro),
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów i przyjmowanie reklamacji klientów  (Allegro),
  • generowanie faktur sprzedażowych w ERP XL  (Allegro / Amazon),
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji (lub przekazywanie ich do odpowiedniego działu w Stegu) (Allegro),
  • kontakt z klient po zrealizowanym zamówieniu w celu weryfikacji zadowolenia klientów i podejmowanie działań, mających na celu wzrost ich satysfakcji  (Allegro),
  • weryfikacja czasu doręczenia przesyłek  (Allegro / Amazon),
  • kontakt z przewoźnikiem w celu ustalenia statusu przesyłki,
  • przesyłanie faktur do systemu Amazon (Amazon),
  • zlecanie wysyłki FBM wraz z uzupełnieniem danych (nr nadania) dla poszczególnego zamówienia   (Amazon).