kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów (automotive/motoryzacja)

Firma: HR Support miejsce pracy: Tarnów Opolski

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się produkcją podzespołów do samochodów elektrycznych, wiązek kablowych oraz systemów elektronicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów (automotive/motoryzacja)
Miejsce pracy: Tarnów Opolski
OBOWIĄZKI:
  • realizacja zadań związanych z zapytaniami ofertowymi oraz zamówieniami,
  • utrzymywanie stałej współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi oraz pozyskiwanie nowych dostawców,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • weryfikacja faktur i reklamacji zakupowych,
  • negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki techniczne), w przypadku braku wykształcenia wyższego-  mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo  dobra znajomość j. angielskiego,
  • dobra znajomość MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole.
PRACODAWCA OFERUJE:
  • pracę na nowym stanowisku, powstałym w skutek rozwoju firmy,
  • współpracę z doświadczonym zespołem i wsparcie z jego strony,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • uznaniowa premię miesięczną,
  • możliwości rozwoju oraz duża samodzielność