kandydatów

Etat Księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Księgowy
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/22/1230
OBOWIĄZKI:

1. Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju 2. Dekretacja dokumentów księgowych: faktury, PZ, WZ, OT, zamówienia zakupu i sprzedaży itd. 3. Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym 4. Przygotowanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych 5. Sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami 6. Organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ergonomii

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa progrmu excel
Uprawnienia: Znajomość księgowości

Wymagania inne:

[Inne] : 1. Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP szczególnie w modułach: Księgowość, Środki trwałe, Produkcja, Gospodarka Materiałowa, Zasoby, Banki 2. Podstawowa znajomość zasad księgowania 3. Znajomość zasad rozliczania VAT i przygotowania pliku JPK 4. Umiejętność pracy w zespole 5. Systematyczność, skrupulatność, sumienność, punktualność,

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu