kandydatów

Etat Pakowacz / Operator Linii Pakowania

Firma: KRONOSPAN OSB Sp. z o.o miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Pakowacz / Operator Linii Pakowania
Ref.No: P/ST/2022

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i kontrola prawidłowego działania maszyny pakującej;
  • Kontrola i poprawne ewidencjonowanie zużycia materiałów;
  • Ewidencja produkcji;
  • Drukowanie etykiet i poprawne oznaczenie palet z gotowym wyrobem;
  • Kontrola prawidłowego pakowania oraz jakości opakunków;
  • Kontrola zgodności wielkości wykonywanych zleceń z planem produkcyjnym.

Wymagania:

  • Podstawy obsługi komputera;
  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego (bez pośredników – dla stanowisk produkcyjnych);
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.