kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów Inwestycyjnych

Firma: KRONOSPAN OSB Sp. z o.o miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów Inwestycyjnych

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy w systemie z grupy ERP.
  • Mile widziana znajomość programu Power BI.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Dyspozycyjność, obowiązkowość i pełne zaangażowanie w realizację zadań.
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Pracowitość.

Obowiązki:

  • Dokonywanie zakupów zgodnie z ustalonymi procedurami.
  • Sporządzanie zapytań ofertowych we współpracy z działem technicznym.
  • Poszukiwanie potencjalnych Dostawców / Wykonawców.
  • Analiza i porównywanie ofert .
  • Sporządzanie zamówień i umów z kontrahentami.
  • Optymalizacja procesów i podejmowanie działań zmierzających do obniżenia kosztów zakupów.
  • Przygotowywanie zestawień kosztowych, raportów na polecenie Zarządu.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.
  • Darmowe udział w zajęciach sportowych.