kandydatów

Etat Laborant - Magazynier

Firma: Komagra Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Producent oleju rzepakowego, firma KOMAGRA Sp. z o. o., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:
Laborant - Magazynier
Miejsce pracy: Opole
ZAKRES ZADAŃ:
  • Przyjmowanie i wydawanie surowców: zbóż, kukurydzy, rzepaku.
  • Wykonywanie analiz jakościowych surowców: zbóż, kukurydzy, rzepaku.
  • Odpowiedzialność za prawidłowe składowanie surowców.
  • Pobieranie prób do badania.
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej zgodnej z obowiązującymi przepisami oraz zasadami.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. średnie o profilu laboratoryjnym lub w zakresie technologii żywności.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień w zakresie gospodarki magazynowej oraz umiejętność wykonywania analiz laboratoryjnych.
  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej, sumienność, dokładność.
  • Podstawowa znajomość zasad HACCP, GHP i GMP i procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Aktualna książeczka sanepidu.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Miłą atmosferę.
Zakład Olejów Roślinnych w Tychach stanowiący własność spółki jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji oleju rzepakowego w kraju. Oddany do eksploatacji w grudniu 2007 roku, składa się z: kompleksu magazynów ziarna rzepaku, tłoczni, sekcji ekstrakcji, magazynów produktów gotowych na olej surowy i magazynów na śrutę rzepakową.
Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii tłoczenia i ekstrakcji Zakład produkuje olej o najwyższej jakości w zakresie parametrów technicznych istotnych dla uzyskania estrów metylowych stanowiących biopaliwo oraz poekstrakcyjną śrutę rzepakową.

DOŁĄCZ DO NAS - www.komagra.pl