kandydatów

Etat Specjalista ds. księgowo-finansowych

Firma: Malta Trading Sp. z o.o miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

● Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Specjalista ds. księgowo-finansowych

Miejsce Pracy: Strzelce Opolskie

Twoje obowiązki:

  • Bieżąca kontrola poprawności dekretacji faktur i alokacji kosztów.
  • Opracowywanie analiz i raportów na rzecz Działu Zakupów, Inwestycji i Produkcji.
  • Aktywne uczestnictwo w optymalizacji kosztów bieżących i inwestycji.
  • Współpraca z Działem Księgowości, Produkcji, Zakupów i Inwestycji.

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Strzelcach Opolskich.
  • Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość.
  • Dobra znajomość programu Excel.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i formułowania wniosków.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu.
  • Odpowiedzialność, skrupulatność i zorientowanie na cele.

Oferujemy:

  • Wielopłaszczyznowy rozwój i realny wpływ na kontrolę i doskonalenie procesów w firmie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Ubezpieczenie grupowe.