kandydatów

Etat Executive Recruiter

Firma: Malta Trading Sp. z o.o. SK. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu,  posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Executive Recruiter

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

Twój zakres obowiązków:

  • Bycie strategicznym partnerem dla biznesu;
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska kierownicze na potrzeby zakładów produkcyjnych oraz spółek transportowych, handlowych i usługowych działających na terenie Polski w obrębie Grupy Kronospan;
  • Wsparcie w procesach rekrutacyjnych innych zakładów w Europie;
  • Poszukiwanie i implementacja nowych źródeł pozyskiwania kandydatów;
  • Poszukiwanie kandydatów metodą direct search;
  • Raportowanie bieżących wyników zespołu i statusów projektów rekrutacyjnych.

Nasze wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku przy realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska managerskie metodą direct search;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną w środowisku biznesowym;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w kontakcie z osobami na wysokich stanowiskach kierowniczych;
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Strzelcach Opolskich i podróży służbowych na terenie kraju;
  • Wysoka kultura osobista, doskonała organizacja czasu pracy, odpowiedzialność;
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany.

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju umiejętności;
  • Codzienny kontakt z j. angielskim;
  • Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez Akademię Kronovision.