kandydatów

Etat Inżynier jakości – Planista jakości

Firma: Knauf Interfer Aluminium sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Inżynier jakości – Planista jakości
Miejsce pracy: Opole
Twój zakres obowiązków:
  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej
  • Udział we wdrożeniu nowych procesów Automotive
  • Aktywne uczestnictwo w wyborze dostawców
  • Opracowywanie wymagań jakościowych przy zakupach podzespołów
  • Tworzenie, wspieranie i egzekwowanie od dostawców planu poprawy i/lub usprawnień po wystawionych reklamacjach
  • Odpowiedzialność za aspekty jakościowe podczas wdrożenia projektu zgodnie z APQP/ VDA MLA i zapewnienie ciągłego wsparcia aż do uruchomienia dostaw seryjnych
  • Udzielanie aktywnego wsparcia działowi Zakupów od strony technicznej w rozwoju nowych projektów
  • Współpraca przy zwalnianiu części do produkcji
  • Opracowywanie dokumentacji PPA
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Znajomość narzędzi jakościowych np. metodologia 8D, Flow Chart, FMEA, Control Plan, MSA, SPC
  • Zdolności analitycznego myślenia, znajomości rys. technicznego i umiejętności czytania oznaczeń
  • Umiejętności posługiwania się pakietem MS Office
  • Znajomość programu SAP mile widziana
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość procesów produkcyjnych
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Praktyczna znajomość systemów zarządzania i standardów jakościowych. Doświadczenie w prowadzeniu audytów (system proces, wyrób, dostawca) – mile widziana znajomość norm ISO 9001, IATF i VDA 6.3
To oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kursy językowe z lektorem na terenie firmy
  • Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych
  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Udział w corocznych imprezach integracyjnych
  • Premie świąteczne
  • Premie za wnioski racjonalizatorskie
  • Premie za polecenie kandydata do pracy - 2 000 pln już po 5 miesiącach pracy poleconego pracownika
  • Darmowe porady prawne
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy