kandydatów

Etat Specjalista ds. PPOŻ

Firma: KRONOSPAN OSB Sp. z o.o miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Jesteśmy wiodącym na świecie producentem płyt drewnopochodnych z ponad 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Obecnie realizujemy nowe projekty w zakresie produkcji, logistyki i usług. Naszym celem jest rozszerzenie rynku krajowego i eksportowego poprzez oferowanie najnowszych rozwiązań w zakresie bieżącego portfolio produktów. W tym celu chcemy zatrudnić zespół wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Naszych kandydatów powinna cechować pasja do tego, co robią, oraz silna ambicja, aby osiągnąć wysokie wyniki pracy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. PPOŻ

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

Obowiązki:

  • Nadzór nad zabezpieczeniami przeciwpożarowymi i kontrole stanu technicznego urządzeń oraz sprzętu gaśniczego.
  • Zapewnienie zgodności funkcjonowania fabryki z bieżącymi wymaganiami prawnymi
  • w zakresie PPOŻ.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych pod kątem bezpieczeństwa przeciwpożarowego.
  • Kontrole warunków pracy i przestrzegania zasad ochrony przeciwpożarowej.
  • Prowadzenie dokumentacji PPOŻ.
  • Nadzór nad funkcjonowaniem drużyn ratowniczo-gaśniczych.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi – ustalanie zakresów i odbiór prac.
  • Przeprowadzanie szkoleń w obszarze ochrony przeciwpożarowej.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego (preferowane techniczne) lub z zakresu pożarnictwa.
  • Uprawnień SEP do 1kV lub bez ograniczenia napięcia.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego – praca z dokumentacją.
  • Odpowiedzialności, sumienności, wytrwałości i dobrej organizacji pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.