kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku miejsce pracy: Kluczbork

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/22/0398
OBOWIĄZKI:

- sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, - obsługa kasy fiskalnej, raportowanie dziennej sprzedaży, inkasowanie należności za sprzedane towary, - pomoc i doradztwo klientom przy wyborze towarów, - obsługa urządzeń wielofunkcyjnych (ekspres do kawy, krajalnica, sokowirówka), - wystawianie faktur, -przygotowywanie desrów, lodów itp. - przyjmowanie i rejestrowanie zamówień towarów, - przygotowywanie produktów do sprzedazy ( czyszenie, sortowanie itp.) i ich wyeksponowanie, - utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i sanitarno-higienicznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku