kandydatów

Etat Projekt Manager / Kierownik Projektów

Firma: ISDM Solutions Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 7340142, z dnia 2022-07-29

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Zasięg krajów, do których obecnie delegujemy naszych pracowników to Europa zachodnia i Skandynawia. W Polsce wiele projektów realizowanych jest przez nas z poziomu generalnego wykonawcy. Posiadamy ogromne możliwości i perspektywy rozwoju. Obecnie stale rekrutujemy kandydatów na stanowiska związane z branżą przemysłową i budownictwem. Kładziemy nacisk na doświadczone kadry, ale także dajemy szansę ludziom bez doświadczenia i poprzez przyuczenie, pomagamy im je zdobyć.

Poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Projekt Manager / Kierownik Projektów

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

  • Nadzór nad poprawną realizacją prac na projektach
  • Planowanie i rozliczanie realizowanych kontraktów
  • Koordynowanie prac Kierowników budów oraz brygad, a także dążenie do zwiększenia ich potencjału
  • Budowanie pozytywnej marki, udział we wzroście organicznym i rozwoju firmy

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, najlepiej przemysł, budownictwo
  • Prawo jazdy kategorii B oraz chęć do odbywania podróży służbowych – projekty w Polsce oraz w krajach Beneluksu i w Skandynawii
  • Obsługa komputera w środowisku MS Office
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Dobra organizacja pracy dla siebie i podległych zespołów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Oferujemy

  • Umowę o pracę w Polsce lub – jeśli preferowana – możliwość współpracy na zasadach B2B
  • Samochód służbowy, komputer osobisty, telefon
  • Inne niezbędne na stanowisku narzędzia pracy
  • Możliwość stałej pracy oraz rozwoju osobistego
  • Możliwość współtworzenia strategii spółki a także uczestnictwo w ciekawych realizacjach
  • Pomoc w relokacji