kandydatów

Etat Sprzedawca biletów - pracownik ds. promocji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku miejsce pracy: Kluczbork

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Sprzedawca biletów - pracownik ds. promocji
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/22/0526
OBOWIĄZKI:

- obsługa kasy biletowej - obsługa systemu rezerwacji i sprzedaży biletów - Obsługa systemu : EURO MANAGER, EURO KASA -sporządzanie kasowych raportów dziennych i miesiecznych na potrzeby rozliczenia gotówki w kasie - przekazywanie wszystkich zmian i informacji zwiazanych z obsługą systemu kas współpracownikom obsługujacym kasę - sporzadzanie raportów z wykonania na potrzeby dystrybutorów , miesiecznych raportów wyświetlonych filmów i odtwarzanych utworów na potrzeby ZAiKS, sporzadznie informacji i raportów na potrzeby organów kontroli - planowanie , systematyczne tworzenie i moderowanie zawartowsci tekstowej oraz graficznej stron internetowych i mediów społecznosciowych CAL (strona internetowa CAL, Facebook, Youtube inne), - planowanie i realizowanie wydarzeń w mediach społecznościowych CAL - monitorowanie efektywności, optymalizacji oraz promocja działań w internecie - tworzenie i rozsyłanie ofert sprzedażowych/ promocyjnych wydarzeń kulturalnych planowanie oraz przygotowywanie od strony merytorycznej i organizacyjnej wydarzeń CAL, tworzenie harmonogramów tych wydarzeń oraz związanych z nimi materiałów promocyjno-informacyjnych - udział w realizacji innych działań CAL z zakresu promocji i komunikacji, w tym wsparcie w procesie tworzenia, aktyalizowania i realizacji strategii promocyjnej - udzielanie informacji telefonicznych o repertuarze kina oraz wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez CAL - wprowadzanie repertuaru kina oraz wydarzeń kulturalnych organizowanych przez CAL do systemu informatycznego - dbanie o porządek na miejscu pracy miedzy innymi kasa biletowa, sala kinowa itp. - przestrzeganie regulaminów obowiazujacych w CAL - wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego wynikajacych z pełnienia obowiązków służbowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Łatwość nawiązywania kontaktów, punktualność, sumienność, cierpliwość. Wykształcenie min. średnie, bardzo dobra obsługa komputera w tym program WORD i EXCEL

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku