kandydatów

Etat Technik Serwisu

Firma: Formanway miejsce pracy: Opole

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze urządzeń sprężonego powietrza i wysokiego ciśnienia, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Serwisu
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: 71/2022
Zadania:
  • Prowadzenie napraw oraz prac konserwacyjnych przy sprężarkach powietrza na powierzonym regionie (województwo dolnośląskie i opolskie)
  • Bieżący kontakt z klientami zapewniając im profesjonalną obsługę
  • Stała współpraca z koordynatorem serwisu
  • Bieżąca specyfikacja części zamiennych potrzebnych do przeprowadzania napraw
  • Wprowadzanie danych z weryfikacji urządzeń do systemu
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe: elektryczne / mechaniczne / elektromechaniczne
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku: diagnozowanie, naprawa i serwis urządzeń; diagnozowanie systemów elektrycznych / mechanicznych / pneumatycznych / hydraulicznych
  • Doświadczenie w serwisowaniu przemysłowych sprężarek powietrza będzie dużym atutem
  • Uprawnienia F-gaz – mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość stałego pogłębiania wiedzy technicznej i rozwoju kompetencji zawodowych
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy :)
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.