kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: HR Support miejsce pracy: Opole

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy będącej na rynku ponad 30 lat, generalnego wykonawcy kluczowych inwestycji architektonicznych na terenie całej Polski, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Opole
OBOWIĄZKI:
  • pomoc przy  nadzorze robót budowlanych
  • przygotowywanie dokumentów: protokoły zaawansowania robót, przedmiary, obmiary oraz nadzór nad dokumentacją techniczną
  • koordynacja zamówień materiałów, usług oraz sprzętu
  • przestrzeganie i kontrola BHP
  • wyszukiwanie podwykonawców
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera budowy (min. 1 rok)
  • wykształcenie wyższe, budowlane
  • umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność czytania kosztorysów
  • kreatywność, zaangażowanie i proaktywne podejście do wykonywanych obowiązków
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z premią
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu posiadanych kompetencji
  • pomoc w zakwaterowaniu dla osób spoza regionu
  • przyjazną atmosferę pracy w renomowanej firmie