kandydatów

Etat Konsultant Finansowy

Firma: Prudential Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.
Konsultant Finansowy
Miejsce pracy: Opole

Jeżeli myślisz o zmianie branży lub szukasz dodatkowego źródła dochodu, a ponadto posiadasz wysoki poziom samodyscypliny, jesteś ambitny i komunikatywny – porozmawiaj z nami o możliwości współpracy.

Główne zadania na ww. stanowisku to:
  • pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż ubezpieczeń,
  • obsługa klientów (obecnie również zdalna),
  • dopasowywanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • szansa na zbudowanie własnego zespołu Konsultantów.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • minimum średniego wykształcenia,
  • dyspozycyjności,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy,
  • budowania długofalowych relacji międzyludzkich,
  • odpowiedzialności, rzetelności, sumienności,
  • gotowości do współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej,
  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • partnerską współpracę biznesową na jasnych zasadach,
  • możliwość budowania głównego lub dodatkowego źródła dochodu,
  • atrakcyjne prowizje oraz system premii miesięcznych i kwartalnych,
  • wsparcie doświadczonego zespołu Menadżerów i Trenerów dbających o skuteczne wdrożenie do aktywności sprzedażowych,
  • możliwości szybkiego awansu oparte na jednoznacznych kryteriach oraz spójnym systemie wynagrodzeń na kolejnych szczeblach rozwoju zawodowego.