kandydatów

Etat Pomocnik Mechanika

Firma: Silva Sp. z o.o. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Pomocnik Mechanika
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Oferujemy:
  • Naukę pod nadzorem wykwalifikowanych pracowników
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę bez okresu próbnego
  • Terminowość wypłat wynagrodzeń
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy
Nasze oczekiwania:
  • Znajomości budowy samochodów
  • Mile widziane wykształcenie na kierunku mechanik / elektromechanik
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Zaangażowanie i otwartość na współpracę
Zakres obowiązków:
  • Pomoc w naprawach, remontach, konserwacjach: samochodów ciężarowych, ładowarek, żurawi samojezdnych, wózków widłowych
  • Bieżące usuwanie awarii i usterek
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów

Pozostałe oferty pracy w firmie Silva Sp. z o.o.
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-09-2022
Wyświetleń: 138