kandydatów

Etat Magazynier / Serwisant opon

Firma: OPOLTRANS Spółka z o.o. miejsce pracy: Opole

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier / Serwisant opon
Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:
  • Montaż i wymiana ogumienia
  • Wymiana oleju
  • Drobne naprawy serwisowe
  • Prace magazynowe ( przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem )
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w wymianie ogumienia w samochodach ciężarowych
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Umiejętność współpracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie i inicjatywa
Oferujemy:
  • Atrakcyjny i motywacyjny system prowizyjny
  • Stabilne warunki współpracy w systemie biznes dla biznesu B2B
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej.
  • Szkolenie i wdrożenie