kandydatów

Etat Planista logistyczny / Logistics planners

Firma: Formel D Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach. Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Obecnie dla naszego Klienta, szukamy osoby, która chce podjąć pracę jako:

Planista logistyczny / Logistics planners
Miejsce pracy: Opole
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Planowanie działań w zakresie logistyki przychodzącej (od dostawców)
  • Przeprowadzanie obliczeń na częściach wg palety na podstawie dostępnych danych programu
  • Magazynowanie i planowanie przestrzeni
  • Planowanie pracy operatorów wózków widłowych, bilansowanie przestrzeni w magazynie
  • Zarządzanie przepływem i magazynem
  • Projektowanie przydziału wraków w magazynie
  • Określanie opakowań zgodnie z rozmieszczeniem
  • Komunikacja z dostawcami
OCZEKUJEMY:
  • Doświadczenia zawodowego w branży logistycznej
  • Gotowości do pracy w delegacjach
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2, język niemiecki mile widziany
  • Prawa jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Wysokie wynagrodzenie w ramach współpracy B2B w ramach, której możesz skorzystać z: ulgi na start, preferencyjnych stawek ZUS przez 24 miesiące, wliczania wydatków w koszty samozatrudnienia, z dotacji unijnych
  • W ramach umowy o pracę: bogaty pakiet socjalny (współfinansowane: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne; wczasy pod gruszą, bony świąteczne)
  • Współpracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowych projektów
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Komplet narzędzi współpracy wysokiej jakości (telefon, laptop)
  • Współpracę w zespole profesjonalistów dla wiodących firm produkcyjnych z sektora Automotive
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (4 dni w biurze Klienta, 1 dzień zdalnie)
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przyjazną atmosferę w ramach współpracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-09-2022
Wyświetleń: 145