kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku miejsce pracy: Kluczbork

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/22/0904
OBOWIĄZKI:

1. Zapoznanie się z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisami przeciwpożarowymi. 2. Zapoznanie się z obowiązującymi regulaminem pracy i stanowiskiem pracy. 3. Zapoznanie się z zasadami zakładanie i prowadzenia dokumentacji i ewidencji akt osobowych pracowników. 4. Zapoznanie się z zasadami prowadzenia rejestrów dotyczących urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich, badań okresowych. 5. Nauka redagowania i przyjmowania korespondencji biurowej. 6. Zapoznanie się z zasadami prowadzenia spraw kancelaryjno-biurowych. 7. Nauka sporządzanie umów, dokumentacji spraw kancelaryjno-biurowych, pracowniczej oraz finansowej związanej z działalnością firmy. 8. Nauka obsługiwania urządzeń techniki biurowej: komputera, kserokopiarki. 9. Zapoznanie się z zasadami przechowywania i archiwizowania informacji, dokumentów oraz akt spraw. 10. Nauka tworzenia i prowadzenia bazy danych kontrahentów. 11. Nauka kompletowania aktów prawnych oraz dokumentów przedsiębiorstwa. 12. Przestrzeganie zasad wewnętrzego regulaminu zakładowego. 13. Przestrzeganie ładu i porządku na stanowisku pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Operatywność, dokładność, kultura osobista. Mile widzaian umiejętnośc obsługi komputera w stopniu podstawowym, znajomość programu WORD, EXCEL.

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku