kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/22/1414
OBOWIĄZKI:

SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW ORAZ SZKOLEŃ, ORGANIZACJA SZKOLEŃ

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

CHĘĆ DO PRACY, JEDNA ZMIANA 9:00-17:00 PRACA: OPOLE - OFERTA SKIEROWANA DO OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, W CELU OTRZYMANIA SKIEROWANIA NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SWOIM DORADCĄ KLIENTA 77 4827043

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu