kandydatów

Etat Pracownik produkcyjny (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny (m/k)
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Nr ref.: PP/ZW/1022
Obowiązki:
  • prace na stanowiskach produkcyjnych są czyste,
  • prace polegające na tworzeniu foteli samochodowych.
Wymagania:
  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • chęć związania się z pracodawcą na stałe,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3290 zł brutto,
  • premię w wysokości 400 zł brutto,
  • dodatek nocny w wysokości ok. 200 zł brutto,
  • dowóz do pracy z Strzelec Opolskich lub Kędzierzyna-Koźla,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • odzież roboczą,
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • pracę w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • szybkie zatrudnienie.