kandydatów

Etat Specjalista ds. Social Media

Firma: Malta Trading Sp. z o.o. SK. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu,  posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, oferując najnowsze osiągnięcia w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Specjalista ds. Social Media
Ref.No: SSMST 11/2022

Nr. ref.: SSMST 11/2022

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Twoje obowiązki:

  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu wizerunku firmy jako pracodawcy.
  • Przygotowywanie i udostępnianie atrakcyjnych treści w kanałach social media – LinkedIn, Facebook, TikTok, Instagram itp.
  • Współtworzenie kampanii EB oraz kampanii rekrutacyjnych.
  • Prowadzenie i zarządzanie profilami firmy – LinkedIn, Facebook, Instagram itp.
  • Monitorowanie mediów i ocena skuteczność prowadzonych działań.
  • Planowanie publikacji i egzekwowanie kalendarza social mediów.
  • Bliska współpraca z międzynarodowym działem marketingu i zespołem HR.
  • Organizacja sesji fotograficznych i filmowych.
  • Opracowywanie materiałów graficznych.
  • Współpraca z agencjami i partnerami biznesowymi.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy przy mediach społecznościowych.
  • Umiejętność tworzenia angażujących treści.
  • Znajomość podstawowych programów graficznych w zakresie tworzenia i obróbki prostych materiałów foto, video oraz grafik.
  • Umiejętność obsługi platform – Facebook, LinkedIn, Instagram, TikTok, Twitter itp.
  • Znajomość najnowszych trendów w social mediach (działania pracodawców).
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2).
  • Zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły.
  • Kreatywność, otwartość, samodzielność.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego lub możliwość podjęcia współpracy B2B albo w innej formie.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.