Etat Kierownik Działu Ofertowania i Obsługi Klientów B2B - Branża Elektryczna

Firma: ILLUSTRO Doradztwo S.C. miejsce pracy: Dobrodzień

Dla naszego Klienta, firmy będącej producentem sprzętu elektrycznego, działającej na rynku międzynarodowym, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Działu Ofertowania i Obsługi Klientów B2B.

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

  • pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona
  • odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym
  • dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Kierownik Działu Ofertowania i Obsługi Klientów B2B - Branża Elektryczna
Miejsce pracy: Dobrodzień
Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów B2B – od momentu wpłynięcia zapytania ofertowego, po realizację projektu
  • Umiejętność budowania i utrzymania relacji z klientami
  • Zarządzanie pracą zespołu, delegowanie zadań
  • Przygotowywanie ofert od strony technicznej, w obszarze elektrycznym
  • Nadzór nad terminowością i poprawnością realizacji projektów
  • Sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz z zakresu realizowanych zadań
Wymagania pracodawcy:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe – średnie lub wyższe (elektryka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność wyznaczania celów i priorytetów
Pracodawca oferuje:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju w firmie m.in. poprzez szkolenia
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.KRAZ:6257