kandydatów

Etat Mistrz zmianowy

Firma: Knauf Interfer Aluminium sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Jeśli chcesz być częścią zespołu w międzynarodowym koncernie Knauf Interfer Aluminium, w branży Automotive i współpracować z klientami reprezentującymi jedne z najbardziej luksusowych marek samochodów takich jak Jaguar Land Rover, Mercedes, BMW, czy Volkswagen dołącz do nas na stanowisku:

Mistrz zmianowy
Miejsce pracy: Opole
Zakres obowiązków:
  • Realizacja planu produkcji poprzez prawidłowe zarządzanie 25 osobowym zespołem;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa pracy i BHP oraz wewnętrznych zaleceń i przepisów;
  • Dbałość o jakość produkowanych przez podległych pracowników wyrobów;
  • Analiza i wdrażanie działań doskonalących produkcję;
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu ERP;
  • Optymalizacja wykorzystania zasobów;
  • Optymalizacja produkcji;
  • Realizacja audytów wewnętrznych.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie: średnie lub zawodowe;
  • Znajomość podstawowych narzędzi z zakresu: Lean Manufacturing;
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel;
  • Praktyczna znajomość Systemów Zarządzania wg. IATF, ISO 9001;
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i BHP;
  • 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowych struktur firmy oraz udział w rozmaitych szkoleniach;
  • Możliwość dofinansowania studiów i studiów podyplomowych;
  • Udział w szkoleniach;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Bezpłatne porady prawne;
  • Możliwość korzystania z dofinansowanych przez firmę obiadów;
  • Możliwość korzystania z karty PZU Sport na atrakcyjnych warunkach;
  • Udział w imprezach integracyjnych;
  • Program poleceń pracowniczych.