kandydatów

Etat Specjalista ds. Jakości

Firma: Knauf Interfer Aluminium sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Jeśli chcesz być częścią zespołu w międzynarodowym koncernie Knauf Interfer Aluminium, w branży Automotive i współpracować z klientami reprezentującymi jedne z najbardziej luksusowych marek samochodów takich jak Jaguar Land Rover, Mercedes, BMW, czy Volkswagen dołącz do nas na stanowisku:

Specjalista ds. Jakości
Miejsce pracy: Opole
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie: średnie techniczne
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość podstaw metrologii,
  • Znajomość technik rozwiązywania problemów tj. metodologia 8D,
  • Znajomość narzędzi jakościowych tj: SPC, MSA, Plan Kontroli,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Łatwość podejmowania szybkich decyzji, inicjatywa, dokładność oraz zainteresowanie nauką i techniką,
  • Doświadczenie zawodowe: min. 1 rok na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
Zakres obowiązków:
  • Planowanie i realizację kontroli: wejściowej materiału, między-operacyjnej i finalnej produktów,
  • Przygotowanie i nadzór nad  dokumentacją systemu jakości oraz kontroli jakości,
  • Przeprowadzenie kwalifikacji braków na etapie decydowania o ważności błędów,
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym,
  • Kontrola zgodności pierwszych sztuk produkcyjnych  z wymaganiami technicznymi,
  • Przygotowanie części wzorcowych jakościowo-produkcyjnych,
  • Uczestnictwo w ustawieniu procesu produkcyjnego -korekty wymiarów podczas ustawień,
  • Obsługa maszyny współrzędnościowej oraz interpretacja raportów pomiarowych,
  • Kalibracja/ sprawdzenie przyrządów kontrolno pomiarowych,
  • Znajomość technologii wykorzystywanej na terenie przedsiębiorstwa,
  • Przygotowanie i przeprowadzanie szkoleń jakościowych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowych struktur firmy oraz udział w rozmaitych szkoleniach,
  • Możliwość dofinansowania studiów i studiów podyplomowych,
  • Udział w szkoleniach,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Bezpłatne porady prawne,
  • Możliwość korzystania z dofinansowanych przez firmę obiadów,
  • Możliwość korzystania z karty PZU Sport na atrakcyjnych warunkach,
  • Udział w imprezach integracyjnych,
  • Program poleceń pracowniczych.