Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik ochrony - obiekt logistyczny

Firma: GST Sp. z o. o. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Pracownik ochrony - obiekt logistyczny
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa i kontrola ruchu pojazdów
  • Obsługa systemów będących na wyposażeniu

Nasze wymagania:

  • Niekaralność

Mile widziane:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

To oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie 23,18 zł brutto za rbh
  • Kurs kwalifikowanego pracownika ochrony na koszt firmy
  • Wyposażenie w odzież roboczą (ochronną)


Pozostałe oferty pracy w firmie GST Sp. z o. o.
Etat Pracownik ochrony - praca dla studenta w firmie: GST Sp. z o. o. miejsce pracy: Opole 07-02-2023
Etat Pracownik ochrony - obiekt logistyczny w firmie: GST Sp. z o. o. miejsce pracy: Opole 02-02-2023

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-02-2023
Wyświetleń: 96