kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Na stanowisko:
Elektromonter
Miejsce pracy: Opole
OPIS STANOWISKA:
  • naprawa podzespołów elektrycznych wagonów osobowych, w tym: diagnostyka i naprawa elektrycznych układów ogrzewania elektrycznego i systemu klimatyzacji, układu oświetlenia i radiofonii, układu automatyki drzwi, układu hamulca szynowego;
  • montaż i demontaż urządzeń i instalacji elektrycznych.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane kierunkowe;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych;
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • zdolności manualne oraz dokładność;
  • uprawnienia elektryczne powyżej 1 kV;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego.
OFERUJEMY:
  • Przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku kontrolera jakości;
  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej;
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia;
  • Unikalny benefit w postaci ulg na przejazdy kolejowe (bilet na pendolino tylko 24,50);
  • Dobry klimat do pracy z jasno postawionymi celami biznesowymi.

Klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ”, automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoja zgoda obejmuje wszystkie dane zawarte w CV i dokumentach aplikacyjnych przesłanych droga elektroniczną. Poniżej klauzula informacyjna o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Pełna treść klauzuli informacyjnej dot. przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://www.remtrak.pl/kontakt/4